Jaký je Pro Street?

25. ledna 2009 v 17:39 | aidam=) |  Need for speed

Jaký je Pro Street?

Pro Street má (snad jako všechny díly NFS :-D) přinést plno novinek.
Od začátku vývoje se mluví o tom, že Pro Street by měl být realističtější než jeho arkádoví předchůdci. To se bude vyznačovat tím, že auta budou mít velký model poškození, to znamená, že své auto budete moci "rozsekat". Fyzika aut by měla být mnohem realističtější, takže žádné vybírání zatáček v obrovské rychlosti.


A v jakých autech si to teda budete moci zajezdit? Měly by to být modely aut (samozřejmě licencovaných) od 28 automobilek. Auta by měla být z období od 60. let až po současnost, takže se máme nač těšit. Přesnější seznam najdete v sekci Seznam aut.
No a co je v NFS skoro už tradicí a určitě jeden z hlavních taháků, to je tuning. Letos by měla být možnost upravit své auto opravdu veliká, a to díky vylepšenému autosculptu a až 1000 možností upravení vozu! Ovšem na své auto nemůžete naplácat vše co se vám líbí, protože se vám může stát, že auto bude nestabilní, nebo bude mít špatnou aerodynamiku. K tomu aby vaše auto bylo co nejlépe vyvážené by vám měl pomoci aerodynamický tunel!, který je další novinkou.
Ovšem co je v Pro Streetu největší novinkou? Největší novinkou bude asi nový způsob kariéry. Už nebudete jezdit volně po městě a hledat závody, ale budete se účastnit legálních víkendových závodů po celém světě! Zazávodit byste si měli v těchto módech: závodní okruhy, Drift, Speed Challenge a Drag.
Tak to byl krátky popis toho, čeho bychom se v Pro Streetu měli dočkat.
Στεφανοσ

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama